köksal bayraktar

Bayraktar Hukuk Bürosu, 1979 yılında Prof. Dr. Köksal Bayraktar tarafından kurulmuştur. Hukuk kariyerine İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başlayan Bayraktar, Profesör ünvanı kazandıktan sonra Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı yapmış olup ayrıca bir süre Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi kadrosunda yer almıştır.

Prof. Dr. Bayraktar, akademik çalışmalarını sürdürürken hukuk pratiği içerisinde yer alıp hizmet vermenin de önemli olduğunu düşünerek Bayraktar Hukuk Bürosunu kurmuş ve bu çerçevede hukukun birçok alanında faaliyet göstermiştir. Bayraktar Hukuk Bürosu; bünyesinde yer alan deneyimli avukat kadrosunun titiz ve özverili çalışmaları ile Türkiye’nin önde gelen Hukuk Bürolarından biri haline gelmiştir. Bayraktar Hukuk Bürosu, Türkiye ve dünyada yakından takip edilen birçok davada görev almış, başarılı çalışmalarda bulunmuştur.

Hukuk dünyasında iş ahlakı ve güvenilirliği ile isim yapmış Büro, özellikle de müvekkillerinin hukuki ihtiyaçlarının farklılaşıp çeşitlendiği bu son dönemlerde farklı hukuk alanlarında da çalışmalarda bulunma talebi ile karşılaşmıştır. Bunun üzerine Büro, Bayraktar Legal Hukuk Bürosu unvanı ile Gayrettepe’de bulunan Bürosunda da hizmetler vermeye başlamıştır.

Bayraktar Legal Hukuk Bürosu; yeni açılan ofisinde icra hukuku başta olmak üzere şirketler hukuku, iş hukuku alanlarında çalışacak ve 40 yılı aşkın bir sürede edinmiş olduğu tecrübe ve disiplini Av. Ömer Bayraktar ve Av. Ufuk Talha Arı iş birliğinde sürdürecektir.

Lütfen Bekleyin...